Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

UNIT.City запускає акселератор NINJA. Він допоможе українським стартапам вийти на ринок Азії та залучити інвестиції

SPEKA Media
10 грудня 2021 1 хвилин читання

Інноваційний парк UNIT.City запускає акселераційну програму NINJA (Next Innovation with Japan) у партнерстві з японською агенцією міжнародного співробітництва JICA. Ініціатива буде підтримувати стартапи, спрямовані на вирішення соціальних проблем. Партнери програми — фонди Mitsubishi UFJ Research and Consulting, Asia Africa Investment and Consulting та Rakuten Europe. 

Для участі у конкурсі треба заповнити реєстраційну форму, а також прикріпити пітч-дек та мотиваційний лист. Дедлайн — 20 грудня 2021 року.

Експерти UNIT.City та JICA оберуть десять стартапів, що прослухають курс лекцій про японську бізнес-модель і зможуть презентувати свої ідеї на фінальному пітчингу перед японськими партнерами. Наприкінці програми учасники отримають детальну дорожню мапу для виходу на східний ринок, контакти потенційних клієнтів і можливості для залучення капіталу. У 2020 році JICA інвестувала у стартапи з Європи та Середнього Сходу понад $1 млн.

Коментарі
Інші матеріали

1991 Accelerator запускає програму перезарядки українських стартапів. До участі запрошують проєкти зі сходу та півдня України

Роман Судольський 10 травня 2022 14:00

SocialBoost відібрав 9 команд у другий набір «Кіберакселератора». Хто вони і чому це важливо

Роман Судольський 22 грудня 2021 16:43

Radar Tech запускає акселератор Challenger AI для українських AI- та ML-стартапів

Роман Судольський 14 грудня 2021 11:04

В Україні з'явився тестовий майданчик 5G. SPEKA розповідає, як відбулося відкриття і чим зв'язок п'ятого покоління може допомогти бізнесу

Ольга Валькевич 29 жовтня 2021 17:30