Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Акселератор Open Data. Unbroken оголосив учасників, що отримають по 400 тис. грн на розвиток

Богдан Камінський
Богдан Камінський
10 липня 2023 2 хвилин читання

Open Data. Unbroken, акселератор проєктів на основі відкритих даних, оголосив трьох переможців, які отримають по 400 тис. грн на розвиток своїх продуктів.

Крім цього, кожна команда отримає участь в менторській програмі. Вона забезпечить експертне наставництво та підтримку у розвитку проєктів. 

Ментори — досвідчені професіонали у своїх галузях. Вони допоможуть командам удосконалити їхні стратегії та зорієнтуватися в технічних нюансах.

Переможці акселератор Open Data. Unbroken

  • 1
    «Де укриття?» — чат-бот для пошуку в Україні найближчого бомбосховища. Інструмент визначає адреси укриттів, а також дозволяє надсилати скарги щодо проблемних локацій. Мета проєкту — надати громадянам доступ до оновленої бази укриттів, забезпечити громадський моніторинг та допомогти органам місцевого самоврядування керувати та перевіряти інформацію про притулки.
  • 2
    «ВПО Назар» — чат-бот для допомоги внутрішньо переміщеним особам інтегруватися в нове середовище. Він полегшує можливості працевлаштування в різних регіонах України. Користувач може надіслати коротке резюме та критерії бажаної роботи, а чат-бот буде сповіщати про відповідні вакансії.
  • 3
    «Сорти рослин» — інформаційний агрегатор, який об’єднує такі ресурси, як «Сорти рослин» та «Пестициди під контролем». Він допомагає малим і середнім сільськогосподарським підприємствам приймати рішення та надає інформацію про вибір оптимальних сортів рослин, скорочення використання пестицидів та органічні методи вирощування.

Раніше SPEKA писала про три українські стартапи, які перемогли в конкурсі Glovo Ukraine Startup Lab та отримали 35 тис. євро.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Юлія Мирська 28 листопада 2023 13:55

Ти мені, я тобі: як особистий бренд допомагає у менторстві і навпаки

Владислав Миронович 23 жовтня 2023 13:45

Як допомогти розвивати кар'єру на навчальних платформах та в IT-компанії

Дмитро Чекалін 4 жовтня 2023 16:00

Чому я пропоную менторинг як ідеальну методику навчання для майбутніх IT-спеціалістів

Сергій Немчинський 14 вересня 2023 13:45