Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як працює виробництво Ajax Systems – репортаж SPEKA

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
3 грудня 2021 4 хвилин читання

2 грудня український виробник систем безпеки Ajax Systems провів Special Event, де представив кілька нових продуктів і власну дротову технологію Fibra.

Редакція SPEKA побувала на виробництві Ajax і розповідає найцікавіше.

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія, що розробляє системи безпеки. Її заснував у 2011 році Олександр Конотопський. Український Forbes оцінює його статки у $340 млн, а бізнес Ajax — у $500 млн. Виробничі потужності та головний офіс Ajax Systems розташовані у Києві. Компанія постачає свою продукцію у 120+ країн, серед них Саудівська Аравія, ОАЕ, Швейцарія та Бельгія. 

Екскурсія на виробництво

Понад 1,8 тис. працівників Ajax Systems щодня виготовляють 20 тис. одиниць продукції та 2,5 млн компонентів. Перш ніж пускати продукт у продаж, тестують усе, аж до батарейок. Кожен готовий гаджет перевіряють від 2 до 6 годин. Фінальний тест проводять одразу на кількох лініях.

В Україні продукцію виготовляють на двох заводах у Києві. Компанія придбала за $2 млн дві виробничі лінії Yamaha, які  можуть наносити на плати 60 тис. компонентів на годину. Загальна продуктивність поверхневого монтажу — 220-230 тис. компонентів на годину.

Для селективної пайки плат компанія придбала за $360 тис. автоматизовану лінію. Згодом кількість таких ліній зростатиме.

Нові продукти: гібридна система безпеки Fibra

Один із найпоширеніших запитів клієнтів Ajax — гібридна система безпеки. Комбінація дротів з радіо може покрити великі промислові об'єкти. Тому компанія представила лінійку дротових пристроїв Fibra, яка успадкувала усі переваги бездротових продуктів Jeweller, а лінія завдовжки 2 тис. м може покрити навіть багатоповерхову будівлю.

Основою для нової лінійки став Hub Hybrid, який об'єднав  дротові та бездротові технології. У першому релізі Fibra дев'ять пристроїв: MotionProtect, MotionProtect Plus, DoorProtect, DoorProtect Plus, GlassProtect, CombiProtect, KeyPad, HomeSiren та StreetSiren.

Спеціальна лінійка датчиків MotionCam та MotionCam Outdoor 

Датчики будуть підтримувати функцію фото за запитом. Робити запит на фото зможуть тільки авторизовані користувачі з відповідними дозволами. Права приватності можна буде налаштувати у меню хаба. 

На ринок виведуть пристрої з підтримкою фото за запитом і без нього.

Hub 2 із 4G-модемом

Відтепер централь Hub 2, що керує роботою всіх пристроїв системи безпеки, матиме дві версії: Hub 2 (2G) та Hub 2 (4G). Користувачі зможуть вибрати відповідний хаб для свого регіону з урахуванням доступних технологій зв'язку.

Оновлений ReX 2

Ретранслятор радіосигналу ReX 2 зможе самостійно регулювати зв'язок, а підключити до нього можна буде до ста модулів одночасно. 

Модуль для підключення систем безпеки до сторонніх ДВЧ-передавачів vhfBridge

Модуль забезпечує хаб ще одним каналом зв'язку з пультом моніторингу. У разі тривоги подія передається ланцюгом: від хаба до модуля vhfBridge через Jeweller, далі за допомогою дротів від vhfBridge на сторонній радіопередавач і від нього — на пульт моніторингової станції. Процес відбувається миттєво.

Розумна розетка Socket (type G)

Ajax розробив британську версію Socket із вилкою типу G. Максимальний радіус зв'язку повітрям — до 1100 м двостороннього зашифрованого зв'язку, який не залежить від Wi-Fi.

Модуль інтеграції MultiTransmitter

Модуль інтеграції зможе розрізняти більше типів подій підключеного дротового датчика.

А нещодавно Ajax оновив лабораторію для факультету електроніки КПІ, інвестувавши у проєкт 800 тис. грн.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Повітряна тривога у школі: Ajax Systems розробив систему автоматичного сповіщення

Христина Коновалова 28 вересня 2022 12:09

Вся правда і фейки про зміну сигналів у системах оповіщення та у застосунку «Повітряна тривога»

Євген Муджирі 23 серпня 2022 14:53

Ajax Systems виходить на австралійський ринок

Наталія Миронова 6 червня 2022 18:37

Ajax Systems запускає продаж продуктів у Північній Америці

Наталія Миронова 27 травня 2022 17:18

Ajax Systems відкрив перший завод за кордоном. Яким буде виробництво у Стамбулі

Наталія Миронова 12 травня 2022 19:35