Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ajax Systems «відмовилися від ФОП-моделі співпраці» завдяки Дія.City

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
23 лютого 2023 2 хвилин читання

Ajax Systems розповіли про рік роботи у Дія.City. Зокрема, компанія зробила реструктуризацію української частини бізнесу та відмовилась від «ФОП-моделі співпраці».

Як розповів CEO компанії Олександр Конотопський, компанія також зменшила кількість юридичних осіб.

«Так нам вдалося отримати розумну оптимізацію податкового навантаження. Тепер наші аудити красивіші, а податкові ризики відсутні», — підсумували в Ajax Systems.

Конотопський додав, що пільгове оподаткування на працю та можливість бронювання співробітників були найкориснішими інструментами від Дія.City для компанії. Також Конотопський зазначив, що, на його думку, варто покращити у правовому режимі.

«Ухвалення закону про „Маски-шоу стоп“. Скасування будь-яких обмежень, які пов'язані з валютними операціями, у тому числі можливість виплачувати заробітну плату співробітникам у будь-якій обраній валюті, адже без цього рішення юрисдикція серйозно програє будь-яким іншим. Запровадження режиму індустріальних парків, адже це можливість для експортних компаній без мита і без ПДВ ввозити/вивозити засоби виробництва і компоненти. Технологічні компанії — це не тільки soft. Наприклад, увесь military tech — це soft&hard», — додав CEO Ajax Systems.

Раніше SPEKA повідомляла, чи працює «захист від обшуків» для резидентів «Дія.City» і що може змінити новий закон.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто блогеру ставати ФОП, як зробити email-розсилки інклюзивними та порахувати їхню ефективність: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 20 травня 2024 18:00

Бути чи не бути: чи варто блогеру ставати ФОП?

Inna Sharova 16 травня 2024 18:15

Як не помилитися при сплаті податків під час воєнного стану

Юрій Крюков 14 травня 2024 12:40

Ajax Systems виграла відзнаку Red Dot за дизайн кількох продуктів

Вікторія Рудзінська 13 травня 2024 16:17

Як отримати роботу в телекомі, на що звертати увагу B2B-маркетологам, чи кращий ШІ за супервайзера: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 29 квітня 2024 17:00