Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ajax Systems показав нові розумні пристрої для безпеки будинку. Розповідаємо, що про них відомо

Юлія Даниленко
Юлія Даниленко головна редакторка SPEKA
11 жовтня 2022 5 хвилин читання

Сьогодні о 12:00 український розробник і виробник професійних систем безпеки Ajax Systems провів презентацію нових продуктів та програмних розробок компанії. Це вже четвертий Special Event компанії. 

Онлайн-презентацію транслювали 19 мовами, а головний офлайн-івент відбувся у Парижі. Ще понад 3 тис. фахівців з безпеки відвідали регіональні покази в Іспанії, Італії, Великій Британії, Нідерландах, Німеччині, Румунії, Туреччині, Канаді та інших країнах. В Україні частині довелося долучитися онлайн через російські атаки 11 жовтня. 

SPEKA приєдналася до презентації і розповідає, що цікавого показав нам Ajax Systems. 

LifeQuality: моніторинг рівня CO2

Однією з головних новинок став професійний датчик моніторингу якості повітря у приміщенні LifeQuality. Цей датчик вимірює температуру, вологість та CO2. 

Користувачі також можуть бачити графіки у застосунку, переглядати історію за декілька днів, тиждень, місяць, рік та розуміти динаміку якості повітря. Світловий індикатор світиться жовтим, червоним або фіолетовим кольором, якщо концентрація вуглекислого газу перевищує норму.

  • Коли можна замовити: у 4-му кварталі 2022 року.

LightSwitch: розумний сенсорний вимикач

LightSwitch дає змогу керувати різними освітлювальними пристроями як на місці, так і дистанційно через застосунки Ajax. Від кліку смартфону до ввімкнення світла проходить менше секунди. 

LightSwitch має велику сенсорну панель, що реагує на натискання або безконтактну активацію. Достатньо піднести руку до LightSwitch на відстань 15 мм — і світло вмикається. CEO компанії Олександр Конотопський розповів, що над удосконаленням сенсорної панелі в Ajax працювали понад рік. 

Ajax також додав вісім варіантів кольору панелі для LightSwitch. Панель можна замінити за кілька секунд. 

  • Коли можна замовити: у 4-му кварталі 2022 року.

WaterStop: кран для перекриття води з дистанційним керуванням

WaterStop складається з крана та потужного електричного привода, який перекриває воду за командою через застосунок Ajax або натисканням кнопки на місці.

Електропривод працює на батарейках до трьох років і здатний перекрити воду за 5 секунд. Команда для перекриття надходить за допомогою радіопротоколу Jeweller, який забезпечує зв'язок із хабом на відстані до 1,1 тис. метрів. Зв'язок захищений шифруванням, радіочастотним гопінгом та виявленням завад.

  • Коли можна замовити: у 4-му кварталі 2022 року.

FireProtect 2: нове покоління розумного датчика диму 

FireProtect 2 матиме унікальну димову камеру, яка захищена від пилу та комах і яку не потрібно буде регулярно чистити. Датчик оснащений біспектральним оптичним сенсором, який здатен відрізняти дим від пари.

Також датчик має термістор, який швидко розрізняє підвищення температури, що дає суттєву перевагу під час горіння синтетичних матеріалів. Також презентували розширену версія датчика з додатковим сенсором чадного газу. 

Від змінюваних батарей датчик пропрацює до 7 років, а з вбудованими не менш як 10.

  • Коли можна замовити: у 4-му кварталі 2022 року.

На які ще новинки від Ajax варто звернути увагу

На презентації вперше показали вдосконалений дизайн застосунку (темна тема скоро стане доступною), який керується дизайн-системою Athena, а також низку програмних рішень для компаній та професіоналів, які працюють з Ajax. 

Зокрема: 

  • Партнерський портал, який надає авторизованим партнерам Ajax доступ до партнерських програм, зокрема до навчання, маркетингової підтримки та систем заохочення. Буде доступним цієї осені у Великій Британії, Італії, Іспанії, Португалії, країнах Скандинавії та Бенілюксу.
  • Ajax-Ready — напрям нових незалежних продуктів на основі системи безпеки Ajax. 
  • Оновлення PRO Desktop 3.4. Головною новою функцією став звіт про роботу системи. Він дає змогу відразу отримати всю інформацію про охоронні пристрої: стан хабу, рівень заряду батарей, стан зв'язку тощо. 
  • Кобрендований застосунок для партнерів Ajax. 
  • Тримач DIN Holder для фіксації Relay або WallSwitch на DIN-рейці та нова розетку Socket Plus (type G) із захистом від дугового замикання. 
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 4 години тому

Забезпечення роботи інтернету, користь «малих даних», створення персонального бренду: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 27 листопада 2022 17:00

Як креативнику не зламати мозок на шляху в IT

Anastasia Boiko 25 листопада 2022 15:30

У росії заявили про досягнення «цифрового суверенітету»

Руслан Сорока 25 листопада 2022 15:13

Що таке Small Data і чим вона може допомогти бізнесу

Cергій Гузенко 25 листопада 2022 13:15