Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

1С йде за російським кораблем: айтівці Донеччини створили альтернативу російському софту

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
17 жовтня 2022 2 хвилин читання

Східноукраїнський технокластер створив вітчизняну альтернативу російської 1С. Програма для бухгалтерів, розроблена айтівцями з Донецької області, отримала назву «Ареал-Облік», повідомляє видання «ШоТам».

«Ми побачили, що в половини підприємств стоїть 1С. Тобто, це  і державні підприємства, і медичні установи, і малий бізнес. Ідеш — 1С, 1С, 1С! Ми зрозуміли, що ми тут будемо робити і як це робити», — зазначив керівник Східноукраїнського технокластеру Павло Зайцев.

Він додав, що у разі, коли підприємства використовують у роботі 1С, вони фактично фінансують кінцевого бенефіціара, який розташовується на росії. Потім ці кошти будуть витрачені на військову техніку та снаряди, які летітимуть по мирних українських містах.

«Зараз навчання у вишах ведеться саме на прикладах 1С. Наше завдання — перебудувати програму навчання так, щоби замість 1С був український софт», — розповів Зайцев. 

Пробний запуск нового софту, як очікується, відбудеться вже наступної осені. Керівник Східноукраїнського технокластера додав, що програму українського виробництва вже добре знають на Харківщині, Донеччині та Луганщині.

Нагадаємо: у вересні співзасновник monobank та колишній міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запустив в Україні альтернативу російській 1С.

Чому українські користувачі не поспішають відмовлятися від 1С та чим можна замінити програму з російським коріння можна дізнатись тут.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати