Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

AI HOUSE та Roosh анонсували другий сезон освітнього проєкту AI for Ukraine

Богдан Камінський
Богдан Камінський
18 жовтня 2023 3 хвилин читання

Найбільша ШІ-спільнота України AI HOUSE та технологічна компанія Roosh запускають новий етап освітнього благодійного проєкту AI for Ukraine. Season 2

У межах другого сезону відбудеться серія воркшопів та лекцій від міжнародних експертів та експерток зі сфери штучного інтелекту на підтримку українського технологічного ком’юніті під час війни. Це дозволить українським спеціалістам отримати актуальні знання від світової ШІ-спільноти та зібрати кошти на підтримку українських захисників і захисниць, заявили організатори.

Лекції та воркшопи AI for Ukraine проходять онлайн. Вони будуть корисні всім, хто працює з ШІ та машинним навчанням, хто хоче вдосконалити або здобути нові знання, та ентузіастам.

Спікери AI for Ukraine. Season 2

До другого сезону доєдналися визнані у світі ШІ-дослідники, серед них:

  • Лукаш Кайзер з OpenAI;
  • Гаель Вароко з INRIA;
  • Хасіб Кхан з Google;
  • Софі Делі зі Stripe;
  • Вікторія Олійник з Оксфордського університету.

За словами організаторів, цей список буде поповнюватися.

Теми лекцій у межах AI for Ukraine. Season 2 

2 листопада відбудеться перша лекція на тему Deep Learning Decade and GPT-4. Лукаш Кайзер поділиться інсайдами про створення GPT-4 та ChatGPT. Слухачі дізнаються про ключові дослідження у цій галузі та обговорять майбутнє штучного інтелекту.

15 листопада — лекція Representation learning on relational data to automate data preparation. Гаель Вароко поділиться секретами аналізу та підготовки даних за допомогою машинного навчання. Слухачі дізнаються, як спростити роботу з даними та підвищити їх якість за допомогою новітніх технологій.

29 листопада Вікторія Олійник проведе воркшоп про використання штучного інтелекту для генерації контенту. Учасники дізнаються, як оцінювати якість ШІ-текстів та уникати небезпечного контенту. 

Всі лекції починатимуться о 19:00.

Як взяти участь в AI for Ukraine

Доступ до лекцій та воркшопів відкритий для всіх. Проте організатори закликали допомагати ЗСУ та вносити добровільний донат. Рекомендована сума — $10 за одне відео. 

Усі зібрані кошти передадуть до благодійної організації «Реактивна пошта», яка з 2014 року допомагає українській артилерії та опікується 13 підрозділами. 

Охочі приєднатися до AI for Ukraine. Season 2 мають заповнити форму. Їм на пошту будуть приходити посилання на лекції та воркшопи та інформація про нових спікерів. 

Організатори попередили, що листи можуть загубитися у спамі, тож варто перевіряти цю папку теж.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європа регулює ШІ для світу

Олеся Дерзська 11 хвилин тому

Електромережі не витримують ШІ

Олеся Дерзська 2 години тому

Майбутнє штучного інтелекту — подкаст SPEKA «Що буде далі?» #1

Сергій Коноплицький 2 години тому

ШІ рятує слонів в Індії

Олеся Дерзська 4 години тому

Електротранспорт: актуально як ніколи!

Анна Старкова 6 годин тому