Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Адвокатів, які цитували фейкові справи від ChatGPT, оштрафували на $5000

Богдан Камінський
Богдан Камінський
26 червня 2023 2 хвилин читання

В США суд оштрафував адвокатів на $5000 через використання ChatGPT для дослідження судових документів, які згодом виявилися фальшивими. Про це пише Ars Technica.

Згідно із рішенням федерального судді Кевіна Кастеля, адвокати Стівен Шварц і Пітер ЛоДука з фірми Levidow, Levidow & Oberman подали неіснуючі висновки з фальшивими цитатами і посиланнями, створеними ChatGPT. Юристи продовжили відстоювати фейкові справи навіть після того, як їхні опоненти поставили під сумнів існування справ.

Суддя призначив штраф у розмірі $5000, який мають сплатити обидва адвокати та їхня фірма в рамках солідарної відповідальності. Також їм наказали надіслати листи шістьом справжнім суддям, яких ШІ визначив як «авторів» фальшивих висновків.

За словами Кастеля, фейкові справи містили «стилістичні та аргументаційні недоліки, які зазвичай не з'являються в рішеннях Апеляційних судів Сполучених Штатів». Він визнав, що деякі документи виглядали переконливо, але в цілому — це «тарабарщина» та « повне безглуздя».

Водночас, Кастель назвав практику використання ШІ юристами «нормальною», але закликав їх перевіряти висновки, які робить технологія.

Нагадаємо, SPEKA писала, як ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon представила свій ШІ-генератор зображень Titan Image Generator

Артем Житкевич 3 години тому

ChatGPT святкує річницю: гайд з роботи та корисні підказки

Олександр Тартачний 10 годин тому

Amazon анонсує новий чип для навчання ШІ

Юлія Мирська 13 годин тому

Вплив голосових помічників на рекламні стратегії: як використовувати Siri, Alexa та інших голосових помічників для досягнення рекламних цілей

Максим Купченко 15 годин тому

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 29 листопада 2023 18:25