Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Адаптація бізнесу та людей: нове життя у воєнних реаліях. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
31 липня 2022 3 хвилин читання

Цього тижня майданчик для учасників ринку "Спільнота" навчав та навчався  адаптуватися. Через війну усім доводиться жити у нових реаліях. Які, на жаль, геть не сприятливі. росія атакує з усіх фронтів. На інформаційному ще й поширює фейки. Нібито над українськими військовими проводили експерименти (біолабораторії, ви ж розумієте), а росіяни такі чудові, бо відкривають нові аптеки та надають медичну допомогу на окупованих територіях. Чорта з два. Як усе насправді, розповіли у "Вокс Україна".

💻 Ще росіяни завдали та завдаватимуть безліч кібератак по Україні. Зокрема, у 2021 році, за даними звіту Мicrosoft, 19% усіх кібератак у світі були спрямовані проти України. А це друге місце у рейтингу після США. CTO Zakaz.ua Олексій Панасюк розповів про основні види кіберзагроз і порадив, як українському бізнесу захиститися від атак російських хакерів під час війни. 

🙏🏻 Змінюються і внутрішні процеси у компаніях. Як корпоративні правила, комунікація у команді та навички співробітників допомагають адаптуватися до роботи під час війни? SPEKA вже знає як. Подивіться й ви.

🤔 Війна росії проти України спонукала підприємців шукати додаткові ринки. Але чужа юрисдикція — завжди нюанси. Зокрема, будьте готові підходити до розгляду справ з інших етичних позицій. Працювати за кордоном за українськими правилами не вийде. Що потрібно знати перед виходом на новий ринок, зібрано за цим посиланням.

💡 Попри війну, в Україні продовжують народжуватися стартапи. А Google їх підтримує і навіть створив для цього програму. Тут зібрані інструкції, як полегшити складний квест з просування свого стартапу під час війни.

🌏 До речі, ми впевнені, що для цілої кукухи не потрібно постійно читати тільки про війну. А технології у цьому допоможуть. Пам'ятаєте, торік із кожної праски лунало слово «метавсесвіт»? Тепер це щось довоєнне, тому поностальгувати, відволіктись та прочитати, як там справи, можна за цим лінком.

👇🏻Добірка вийшла не надто оптимістичною, але наразі таке життя. Поки всі ми з нетерпінням чекаємо, коли зробимо тижневу добірку про українську перемогу, ви можете долучитися та почати писати для SPEKA вже зараз. Заходьте, реєструйтеся, пишіть і публікуйте свої думки. Ми хочемо, щоб вас почули. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Хтось забув випити пігулки: як українці реагують на твіт Маска про мир між Україною та росією

Ольга Валькевич 6 годин тому

Україна скликає IT-спеціалістів Європи для розроблення рішень з відбудови країни

Вадим Добровольський 11 годин тому

У «Дії» тепер доступна купівля військових облігацій

Олександр Тартачний 13 годин тому

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 19 годин тому

Україна виграла битву за майбутнє інтернету

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 13:45