Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

90 років риторики геноциду від Голодомору до сучасності у проєкті Genocide Speech Monitor

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
25 листопада 2023 2 хвилин читання

До 90-річчя Голодомору Український інститут разом з Інститутом національної пам'яті, Музеєм Голодомору та агенцією bickerstaff запустили моніторинг рівня мови геноциду speech-monitor.ui.org.ua.  

Слова мають наслідки. Геноцид українського народу систематично чинили спочатку тоталітарний комуністичний режим радянського союзу, а потім його нащадки у росії.

У 1932-1933 роках кремль влаштував Голодомор — штучний голод, від якого загинули мільйони українців. Через 90 років зло повернулося. Сьогодні росія краде українське зерно з окупованих портів України, обстрілює продовольчі склади та сільгосптехніку. Десятки тисяч гектарів полів спалені, нагадують в Інституті національної пам’яті. 

Злочини геноциду не приходять раптово. Їм передує риторика геноциду. Український інститут розробив проєкт Genocide Speech Monitor для підвищення обізнаності про геноцидну риторику, яка передує діям злочинів. 
Інститут національної пам’яті

Інформаційний проєкт розроблений Українським інститутом у співпраці з Українським інститутом національної памʼяті, Національним музеєм Голодомору-геноциду, креативною агенцією Bickerstaff.932 та студією розробки програмного забезпечення hidden hint.

0
Прокоментувати