Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

700 безкоштовних стипендій. Платформа Prometheus запускає доступні IT-курси разом з лідерами IT-індустрії

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 жовтня 2022 4 хвилин читання

Освітня платформа Prometheus запускає доступні IT-курси у партнерстві з GlobalLogic, Ciklum та SoftServe. 700 охочих зможуть долучитися до освітніх програм безкоштовно завдяки стипендіям.

Проєкт реалізується за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та WNISEF. Найкращі випускники зможуть пройти співбесіди та продовжити співпрацю з компаніями.

Які курси Prometheus запускає у партнерстві з лідерами IT-індустрії

  • Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum. Курс за 13 тижнів навчить front-end-розробки крок за кроком, від верстки до створення вебзастосунків, для впевненого старту карʼєри в IT. Під час навчання студенти виконуватимуть практичні завдання, а також курсовий проєкт, який можна додати до портфоліо. Деталі — за посиланням.
  • QA Manual від GlobalLogic. Курс надає ґрунтовні знання і практичні навички, достатні для отримання роботи фахівця з тестування вебпродуктів. Він ідеально підійде для швидкого старту в IT. Manual QA спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями, тож для отримання першої роботи від початку навчання знадобиться лише 12 тижнів. Деталі — за посиланням.
  • Автоматичне тестування програмного забезпечення від GlobalLogic. Матеріали підготовлені лектором із 11-річним досвідом. Випускники курсу здобудуть знання, достатні для отримання першої роботи за фахом. За умови старанного проходження курсу та виконання всіх завдань слухачі зможуть претендувати на першу роботу вже через 11 тижнів. Деталі — за посиланням.
  • Розроблення вебзастосунків на Ruby від SoftServe. Курс допоможе опанувати програмування на базі однієї з найперспективніших для старту технологій в IT-індустрії. За 12 тижнів навчання слухачі отримають ґрунтовні знання і практичні навички, які допоможуть побудувати кар'єру Ruby Software розробника. Деталі — за посиланням.

До цих освітніх програм зможуть безкоштовно долучитися 700 охочих завдяки стипендіям від USAID та WNISEF. Стипендії WNISEF спрямовані насамперед на жінок, які стали вимушеними переселенками, мають зруйновані домівки, волонтерять.

Хто може отримати стипендію: 

  • Українські жінки, що постраждали від війни. 
  •  Українці та українки, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022.
  • Українці та українки, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022.
  • Військовослужбовці, які беруть участь у російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Ті, хто постраждав від війни, але не входить до названих категорій, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за наявності вільних місць.

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно пройти перший навчальний тиждень курсу, а також заповнити анкету за посиланням до 4 листопада включно.

Раніше ми розповідали, як увійти в IT та скільки на це потрібно часу. Про це в інтерв'ю SPEKA розповів керівник центру розвитку талантів SoftServe.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 5 годин тому

Як працюють та скільки заробляють ІТ-фрилансери і як ними стати?

Олександра Стеценко 6 годин тому

GlobalLogic купує румунську IT-компанію Fortech

Олександр Тартачний 24 листопада 2022 09:30

У GlobalLogic створили український IT-словник

Вадим Добровольський 9 листопада 2022 18:10

SoftServe відкрив у Тернополі офіс з резервним електроживленням та Starlink

Катерина Колонович 9 листопада 2022 08:58