Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

500 потенційних клієнтів і партнерів за чотири дні: досвід Corner на CES 2023

Kostiantyn Miska
Kostiantyn Miska Corner CEO & Co-founder
23 січня 2023 3 хвилин читання

З 5 по 8 січня у Лас-Вегасі відбулася найбільша у світі виставка конс'юмерських інновацій Consumer Electronics Show 2023. Corner теж узяв у ній участь серед дванадцяти українських стартапів, які презентували нашу країну на цій масштабній події.

Як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023 Як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023

На CES 2023 ми презентували продукт Corner. Ми виготовляємо дизайнерські меблі, зроблені з екологічно чистих матеріалів, які можна замовити онлайн і отримати в будь-якій точці світу. Мета нашого проєкту — дати можливість будь-кому зробити крутий дизайнерський ремонт з екоматеріалів за відносно невеликі гроші та за допомогою онлайн-платформи. 

Головною метою нашого стартапу на CES 2023 було отримати зворотний зв'язок щодо нашого продукту від американських клієнтів. За чотири дні виставки на нашому стенді побувало приблизно 500 людей. Серед них ми знайшли понад 20 бізнес-партнерів, отримали більш ніж 40 замовлень та 10 потенційних інвестицій. Ми також отримали велику кількість інсайтів, наприклад, підтвердили високу актуальність теми збереження екології.

Як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023 Як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023

Кухні, які ми виробляємо, зроблені з sustainable матеріалів — ми активно використовуємо переробку, тому відпадає необхідність використання нової деревини. Цей аспект нашого продукту виявився дуже цінним для американської аудиторії.

Також, люди були здивовані, що ми можемо доставляти готові кухні із України до будь-якого міста в США за шість тижнів. Наші конкуренти в Сполучених Штатах в сегменті меблів під замовлення зазвичай доставляють за 30-50 тижнів. Ми плануємо надалі розвивати ринок США, досвід на CES допоміг нам усвідомити високу релевантність нашого продукту для американського ринку.

500 клієнтів за чотири дні: як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023 500 клієнтів за чотири дні: як український стартап Corner представив себе та Україну на виставці CES 2023

Велика подяка організаторам поїздки — Українській асоціації венчурного капіталу (UVCA), Українському фонду стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID CEP), Western NIS EnterpriseFund, Global Innovation through Science and Technology(GIST) та Міністерству цифрової трансформації України. Без них не було б такої крутої можливості для українських стартапів представити себе 300-тисячній аудиторії на виставці CES!

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Сприйняття брендів після виходу з ринку рф: соціологія та медіааналітика

Платформа LOOQME 2 червня 2023 16:40

Що треба знати про масштабування бізнесу в Україні. Кейс Uklon

Ivan Chornohor 2 червня 2023 10:38

Учасник Вімблдона та власник Creative States розробляють економічні БПЛА для армії

Артем Житкевич 1 червня 2023 17:53

Засновник Djinni створив Телеграм-канал з вакансіями стартапів

Кіра Іванова 27 травня 2023 09:00

Найтиповіші помилки при відкритті бізнесу в Європі та як їх уникнути

Владислав Миронович 26 травня 2023 17:00