Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

3 листопада електропостачання обмежать у трьох регіонах України

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
3 листопада 2022 2 хвилин читання

Щоб підтримати стабільність роботи енергосистеми, «Укренерго» ввечері 2 листопада надав обленерго обсяги для аварійного обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Для мешканців у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях діють графіки погодинних відключень. У цьому форматі надати інформацію стосовно термінів відключень вашої вулиці або району — обов'язок місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго). 

Тимчасові контрольовані обмеження всіх категорій споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, підтримати стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян, повідомляє «Укренерго».

Це дає змогу енергетикам якомога швидше відновити пошкоджені енергооб'єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням споживачів.

Раніше SPEKA публікувала головне з розмови Центру економічної стратегії із генеральним директором компанії YASNO (ДТЕК) Сергієм Коваленком, зокрема про те, що робити бізнесу та простим громадянам, щоб спростити роботу енергетикам, чи буде децентралізація електромережі та чи загрожує нам тотальний блекаут.

А ВДНГ переходить на режим економії електроенергії: працюватимуть ті локації, які мають альтернативні види енергії, освітлення залишили тільки на Центральній площі та Липовій алеї.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

5 грудня Київ має повернутися до стабілізаційних відключень, дефіцит в енергосистемі падає

Катерина Венжик 4 грудня 2022 20:06

У YASNO пояснили, чому на лівому березі Києва тривалі відключення світла

Катерина Колонович 3 грудня 2022 11:15

В Україні до кінця року можуть з'явитися плавучі ТЕС: що відомо

Руслан Сорока 30 листопада 2022 16:14

Львівським ресторанам компенсують половину вартості генераторів

Катерина Колонович 29 листопада 2022 13:45

Головна ялинка країни буде максимально енерговідповідальною — YASNO

Катерина Колонович 29 листопада 2022 11:05