Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

27 грудня у Києві тривають відключення світла через ремонти та перевантаження системи

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
27 грудня 2022 2 хвилин читання

Натепер всі райони Києва мають періодичне постачання світла. Проте ремонти тривають: пошкоджені вузли досі відновлюють.

«Після останніх обстрілів на правому березі Києва з'явилися гостродефіцитні вузли передавання електроенергії. Їхня сукупна пропускна спроможність становить більше половини споживання всієї столиці — саме стільки до п'ятниці недоотримували мешканці правого берега. Через високе споживання перенавантаження на вузли сягало подекуди 100%, тож довелося відключати усі три групи правобережного і північного районів міста», — розповів гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

Застосували тимчасові обхідні схеми, які дали змогу на вихідних суттєво зменшити цей дефіцит. Але це тимчасові заходи, які не дають можливість повернутися до стабілізаційних графіків.

Ще однією причиною частих відключень зараз є локальне спрацювання автоматики. Коли після тривалих відключень світло подають, всі починають його споживати надмірно. Захищаючи мережі від перенавантажень, спрацьовують запобіжники і відключаються автомати. Але поки користувачі не подадуть заявку, диспетчери про це не знають — у боті мереж ви побачити повідомлення, що світло є. Водночас ремонтувати такі аварії можливо лише тоді, коли на лініях є напруга, тому доводиться чекати наступного подання електроенергії.

На вихідних більшість мешканців Києва були зі світлом завдяки гарній погоді і зменшенню споживання на 10-15% у порівнянні із четвергом-п'ятницею.

Нагадаємо, що вчора «Укренерго» попереджало про новий фейк про нібито скасування аварійних відключень електроенергії з посиланням на фальшиву сторінку компанії. Енергетики закликають бути пильними та довіряти тільки офіційним сторінкам.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

6 лютого у Києві діють аварійні відключення

Катерина Колонович 1 годину тому

В Україні зростає споживання електрики через похолодання

Руслан Сорока 5 лютого 2023 13:33

Одеса залишилася без світла через аварію на підстанції

Катерина Колонович 4 лютого 2023 10:38

Міненерго: ситуація з енергосистемою поступово покращується

Руслан Сорока 1 лютого 2023 17:58

У YASNO розповіли, скільки будинків у Києві завжди зі світлом

Катерина Колонович 1 лютого 2023 11:15