Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап представляв себе на виставці CES 2023

Владислав Конов
Владислав Конов CEO та Product Manager у Nanit Robot
18 січня 2023 3 хвилин читання

Кілька тижнів тому завершилася виставка CES 2023, а приємні відчуття залишаються й досі. Вона вразила масштабами, технологічністю та кількістю учасників. Уперше я отримав такий кайф від того відчуття, що українська делегація була як єдина та крута команда. Мерч виділяв українські стартапи з-поміж інших. Вдячний за підтримку від інших учасників та від організаторів, які були напохваті.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Я свого часу відвідав Collision та TechCrunch, однак CES 2023 справив найбільше враження. Захід дуже масштабний. Я змінив дві пари взуття, але все одно за чотири дні не встиг обійти всю виставку.

Трохи про наш продукт, який ми презентували на CES 2023. Це конструктор з робототехніки Nanit Robot — EdTech-рішення для дітей та дорослих, мета якого — розвивати креативність та інженерні навички.

До нашого стенду люди підходили постійно, один за одним. Часом я дивився на чергу з людей, які чекали можливості поспілкуватись, і був вражений їхньою кількістю. Деякі навіть приходили двічі та приводили інших відвідувачів, щоб показати продукт, деякі просили власноруч зібрати когось із роботів для спроби.

Результати участі відповідно задовільні:

  • домовленості з двома дистриб'юторами;
  • зацікавленість двох венчурних інвесторів;
  • отримано майже 50 передзамовлень.

Це достойний результат, якщо враховувати, що я був єдиним представником від команди біля стенду. За моїми підрахунками (хоч вони можуть бути і не найточнішими), вдалося презентувати наш продукт приблизно 250 людям. 

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Загалом дуже тішить, що відвідувачі звертали увагу на наш продукт. На CES 2023 ми вперше виставили продукцію як для дітей, так і для дорослих (з інформацією про асортимент компанії можна ознайомитися на сайті nanitrobot.com), тому аудиторія зацікавлених осіб значно розширилася. Поспілкувавшись з людьми, я також зібрав корисні відгуки та коментарі, які знайдуть втілення у нових версіях продукту.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Відчувалась підтримка і від організаторів заходу. До стенду українських стартапів завітав Гарі Шапіро і сказав, що «українська пристрасть та стійкість надихають».

Захід вдався, і за це я щиро вдячний організаторам поїздки — Українській асоціації венчурного капіталу (UVCA), Українському фонду стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID CEP), Western NIS EnterpriseFund, Global Innovation through Science and Technology(GIST) та Міністерству цифрової трансформації України.  

 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Поговорити про технології: короткий огляд популярних ІТ-конференцій

Марк Адамов 10 годин тому

Від Києва до Сінгапура: як криптохаби розвивають вимір Web3

Павло Осадчук 12 годин тому

Медіапланування в маркетингу: що треба для ефективної рекламної кампанії

Максим Купченко 22 вересня 2023 17:20

Визначено стартап від України, що змагатиметься в США за $1 000 000

Богдан Камінський 22 вересня 2023 17:03

Як за місяць впровадити ПРРО та зекономити пів мільйона: кейс мережі «Наш Край»

Владислав Миронович 22 вересня 2023 15:18