Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап представляв себе на виставці CES 2023

Владислав Конов
Владислав Конов CEO та Product Manager у Nanit Robot
18 січня 2023 3 хвилин читання

Кілька тижнів тому завершилася виставка CES 2023, а приємні відчуття залишаються й досі. Вона вразила масштабами, технологічністю та кількістю учасників. Уперше я отримав такий кайф від того відчуття, що українська делегація була як єдина та крута команда. Мерч виділяв українські стартапи з-поміж інших. Вдячний за підтримку від інших учасників та від організаторів, які були напохваті.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Я свого часу відвідав Collision та TechCrunch, однак CES 2023 справив найбільше враження. Захід дуже масштабний. Я змінив дві пари взуття, але все одно за чотири дні не встиг обійти всю виставку.

Трохи про наш продукт, який ми презентували на CES 2023. Це конструктор з робототехніки Nanit Robot — EdTech-рішення для дітей та дорослих, мета якого — розвивати креативність та інженерні навички.

Підписуйтеся на наші соцмережі

До нашого стенду люди підходили постійно, один за одним. Часом я дивився на чергу з людей, які чекали можливості поспілкуватись, і був вражений їхньою кількістю. Деякі навіть приходили двічі та приводили інших відвідувачів, щоб показати продукт, деякі просили власноруч зібрати когось із роботів для спроби.

Результати участі відповідно задовільні:

  • домовленості з двома дистриб'юторами;
  • зацікавленість двох венчурних інвесторів;
  • отримано майже 50 передзамовлень.

Це достойний результат, якщо враховувати, що я був єдиним представником від команди біля стенду. За моїми підрахунками (хоч вони можуть бути і не найточнішими), вдалося презентувати наш продукт приблизно 250 людям. 

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Загалом дуже тішить, що відвідувачі звертали увагу на наш продукт. На CES 2023 ми вперше виставили продукцію як для дітей, так і для дорослих (з інформацією про асортимент компанії можна ознайомитися на сайті nanitrobot.com), тому аудиторія зацікавлених осіб значно розширилася. Поспілкувавшись з людьми, я також зібрав корисні відгуки та коментарі, які знайдуть втілення у нових версіях продукту.

250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023 250 презентацій за чотири дні: як український стартап Nanit представляв себе на виставці CES 2023

 

Відчувалась підтримка і від організаторів заходу. До стенду українських стартапів завітав Гарі Шапіро і сказав, що «українська пристрасть та стійкість надихають».

Захід вдався, і за це я щиро вдячний організаторам поїздки — Українській асоціації венчурного капіталу (UVCA), Українському фонду стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID CEP), Western NIS EnterpriseFund, Global Innovation through Science and Technology(GIST) та Міністерству цифрової трансформації України.  

 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як взяти участь у Cybersecurity Innovations Hackathon з кібербезпеки

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 07:05

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45

Український Headway знов увійшов до найбільш перспективних EdTech стартапів Європи

Вікторія Рудзінська 5 липня 2024 18:42

Будуємо Customer Support ІТ-продукту з нуля: покроковий гайд

Ольга Головко 5 липня 2024 14:35