250 презентацій за чотири дні: як український стартап представляв себе на виставці CES 2023
Кілька тижнів тому завершилася виставка CES 2023, а приємні відчуття залишаються й досі. Вона вразила масштабами, технологічністю та кількістю учасників. Уперше я отримав такий кайф від того відчуття, що українська делегація була як єдина та крута команда. Мерч виділяв українські стартапи з-поміж інших. Вдячний за підтримку від інших учасників та від організаторів, які були напохваті.
Я свого часу відвідав Collision та TechCrunch, однак CES 2023 справив найбільше враження. Захід дуже масштабний. Я змінив дві пари взуття, але все одно за чотири дні не встиг обійти всю виставку.
Трохи про наш продукт, який ми презентували на CES 2023. Це конструктор з робототехніки Nanit Robot — EdTech-рішення для дітей та дорослих, мета якого — розвивати креативність та інженерні навички.
Підписуйтеся на наші соцмережі
До нашого стенду люди підходили постійно, один за одним. Часом я дивився на чергу з людей, які чекали можливості поспілкуватись, і був вражений їхньою кількістю. Деякі навіть приходили двічі та приводили інших відвідувачів, щоб показати продукт, деякі просили власноруч зібрати когось із роботів для спроби.
Результати участі відповідно задовільні:
- домовленості з двома дистриб'юторами;
- зацікавленість двох венчурних інвесторів;
- отримано майже 50 передзамовлень.
Це достойний результат, якщо враховувати, що я був єдиним представником від команди біля стенду. За моїми підрахунками (хоч вони можуть бути і не найточнішими), вдалося презентувати наш продукт приблизно 250 людям.
Загалом дуже тішить, що відвідувачі звертали увагу на наш продукт. На CES 2023 ми вперше виставили продукцію як для дітей, так і для дорослих (з інформацією про асортимент компанії можна ознайомитися на сайті nanitrobot.com), тому аудиторія зацікавлених осіб значно розширилася. Поспілкувавшись з людьми, я також зібрав корисні відгуки та коментарі, які знайдуть втілення у нових версіях продукту.
Захід вдався, і за це я щиро вдячний організаторам поїздки — Українській асоціації венчурного капіталу (UVCA), Українському фонду стартапів за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID CEP), Western NIS EnterpriseFund, Global Innovation through Science and Technology(GIST) та Міністерству цифрової трансформації України.