Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

24 години на добу: Маск та співробітники Twitter залишаються спати в офісах

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 грудня 2022 3 хвилин читання

ЗМІ публікують фотографії з головного офісу Twitter у Сан-Франциско, який перетворився на спальні для співробітників. Інцидент почала розслідувати міська влада, оскільки такі дії можуть порушувати правила використання будівель.

На одній з фотографій зображено кімнату з двоспальним ліжком, а поряд — домашні капці. У приміщенні також з'явилася шафа для одягу. Окрім того, офісні дивани співробітники почали використовувати як ліжка. У нарадчій кімнаті залишили будильник, а на застеленому ліжку видно чиюсь фотографію, пише BBC.

Нарадча кімната перетворилася на спальню. Фото: ВВС Нарадча кімната перетворилася на спальню. Фото: ВВС

«Це схоже на готельний номер», — каже один із колишніх співробітників Twitter. Також він додав, що і сам Маск часто залишається на ніч в офісі компанії.

Офісні дивани використовують як ліжка. Фото: ВВС Офісні дивани використовують як ліжка. Фото: ВВС

Раніше Маск опублікував твіт, в якому пообіцяв спати та працювати в офісі доти, «поки організація не почне нормально працювати». Пізніше цей твіт був видалений.

В офісах з'явилися шафи для одягу. Фото: ВВС В офісах з'явилися шафи для одягу. Фото: ВВС

Через використання офісу Twitter як готелю до міської влади Сан-Франциско надійшла скарга, розпочалося розслідування. Представники міської влади розповіли газеті San Francisco Chronicle, що вони розслідують усі скарги, а правила експлуатації житлових будинків відрізняються від офісних будівель, навіть якщо йдеться про нетривале перебування людей.

На це Маск заявив, що муніципалітет переслідує компанії, які надають спальні місця «втомленим співробітникам». У відповідь на прохання одного з журналістів прокоментувати дані про розслідування Маск написав, що влада міста має натомість зайнятися захистом дітей від наслідків зловживання опіоїдними препаратами.

За даними Bloomberg, в офісних спальнях також ночують співробітники автомобільної компанії Tesla та інших фірм, що належать Маску, яких запросили працювати до Twitter.

Нагадаємо, що у листопаді Ілон Маск відправив співробітникам Twitter електронний лист, в якому заявив, що для досягнення успіху ті «мають проявити себе як вкрай затяті співробітники». Ще він додав, що персонал зобов'язаний «дуже інтенсивно працювати багато годин». Схоже, під відданістю компанії та інтенсивною працею пан Маск має на увазі цілодобове перебування у компанії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TikTok планує масштабні звільнення

Владислав Паливода 23 години тому

Neuralink отримала дозвіл на встановлення мозкового імплантату в другу людину

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 16:56

Starlink, який почав працювати в Індонезії, покращить рівень медицини

Владислав Паливода 20 травня 2024 08:39

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

X оголошує про значні оновлення спільнот: що зміниться для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 07:06