Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

23-тонні уламки китайської ракети впали у Тихий океан

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 листопада 2022 2 хвилин читання

23-тонний шматок космічного сміття від китайської ракети Long March 5B впав у південно-центральну частину Тихого океану. Раніше вчені припускали, що він може впасти на територію Північної та Центральної Америки, Африки або Австралії

Масивний уламок, про який йде мова, залишився від основного ступеня ракети Long March 5B. Ракету доставила третій й останній модуль до китайської космічної станції Tiangong 31 жовтня. Як і під час попередніх запусків тієї ж ракети, Китай дозволив базовому ступеню падати на Землю. Це відбувається не вперше, оскільки Long March 5B не має функцій, які дозволили б безпечно зійти з орбіти після запуску, повідомляє Space.

За даними Космічного командування США, масивний корпус ракети впав у Тихий океан. «#USSPACECOM може підтвердити, що ракета Китайської Народної Республіки Long March 5B повторно увійшла в атмосферу над південно-центральною частиною Тихого океану о 4:01 ранку за всесвітнім координованим часом», — написало командування. У Космічному командуванні додали, що для отримання додаткової інформації «ми знову посилаємо вас до #КНР».

Пізніше Космічне командування США опублікувало твіт, що «друге повторне входження в атмосферу, пов'язане з Long March 5B» відбулося о 4:06 за всесвітнім координованим часом над північно-східною частиною Тихого океану.

На даний момент у космічного агентства Китаю заплановано щонайменше шість запусків ракети Long March 5B, найближчий з яких може відбутися вже у середині 2023 року.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Топменеджер Xiaomi в Індії йде у відставку під час посилення регуляторного тиску

Катерина Колонович 3 години тому

Made in America: Тім Кук про нову еру виробництва мікрочипів для Apple

Катерина Колонович 9 годин тому

Apple може перенести частину виробництва iPad з Китаю до Індії

Руслан Сорока 6 грудня 2022 16:17

Вчені довели, що Марс все-таки не мертва планета

Катерина Колонович 6 грудня 2022 14:22

Телескоп «Габбл» зняв барвистий феєрверк, який залишила зірка після вибуху

Катерина Колонович 6 грудня 2022 10:40