Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

21 листопада місія Artemis 1 максимально наблизиться до Місяця

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
21 листопада 2022 2 хвилин читання

Космічний корабель NASA Orion наближається до початку обльоту Місяця сьогодні. 

NASA надала оновлену інформацію про Artemis 1 після успішного запуску місії рано вранці в середу. «Поки що Orion працює чудово, — сказав менеджер з інтеграції транспортних засобів Джим Геффр. — Усі системи перевершують очікування щодо продуктивності». Про це повідомляє Engadget.

Космічна агенція очікує, що Artemis 1 дістанеться Місяця 21 листопада. Orion пролетить трохи більше ніж 130 км над поверхнею Місяця. «Ми будемо проходити над деякими місцями посадки „Аполлона“, — сказав директор польоту Джефф Редіган. Чотири дні потому NASA планує провести другу операцію, щоб вивести Orion на віддалену орбіту навколо Місяця, перш ніж остаточно розвернути космічний корабель на траєкторію повернення до Землі. Якщо все піде за планом, Orion приземлиться у Тихому океані 11 грудня.

Нагадаємо, що успіхи Orion є довгоочікуваною подією після проблем, з якими NASA зіткнулася з ракетою Space Launch System. Космічна агенція кілька разів переносила запуск Artemis 1 через проблеми з двигуном, витік водню та ураганний вітер. Вранці 16 листопада стало відомо, що NASA буде змушена знову відтермінувати місію після того, як наземна команда SLS виявила витік в одному з паливопроводів на стартовій вежі ракети. Однак після того, як співробітники закрутили кілька болтів, SLS злетіла.

Artemis 1 прагне підтвердити, що корабель екіпажу може безпечно доставити астронавтів-людей до супутника Землі. Ця подорож є першим польотом Orion за межі орбіти нашої планети. У 2014 році космічний корабель здійснив випробувальний двоорбітальний політ навколо Землі. Успішний політ прокладе шлях для пілотованої місії на Місяць і, зрештою, до першої посадки екіпажу NASA на Місяць після місії «Аполлон-17» у 1972 році.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

NASA створила сайт, на якому можна стежити за місією Artemis 1

Катерина Колонович 12 годин тому

У ПАР та Австралії побудують найбільший у світі радіотелескоп

Катерина Колонович 14 годин тому

Через місію Artemis 1 ускладнився зв'язок із телекопом «Джеймса Вебба»

Катерина Колонович 15 годин тому

Сотні американців спостерігали падіння яскравого метеору

Катерина Колонович 3 грудня 2022 17:35

Китай звинуватив Starlink у порушенні правил космічного руху

Катерина Колонович 1 грудня 2022 15:01