Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Facebook щоденно відвідують 2 млрд користувачів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 лютого 2023 3 хвилин читання

Соціальна мережа продовжує розвиватися, навіть попри значні скорочення у Meta. А ШІ стане пріоритетом для корпорації Цукерберга у 2023 році.

Зараз соціальна мережа має 2 млрд активних користувачів щодня, повідомляє Meta у звіті за четвертий квартал. Facebook, у якому минулого кварталу з'явилося 16 млн користувачів, вперше досяг 2 млрд щоденних користувачів, пише Engadget.

Хоча Facebook не є першою платформою Meta, яка охопила 2 млрд щоденних користувачів, — WhatsApp нещодавно перевищив 2 млрд. Це показує, що найбільше джерело рекламних доходів компанії досі зростає, навіть попри те що Meta значно скоротила свій бізнес в останні місяці. Генеральний директор Марк Цукерберг натякнув на нещодавню реструктуризацію компанії, яка призвела до ліквідації понад 11 тис. робочих місць, зазначивши в заяві, що «тема нашого менеджменту на 2023 рік — рік ефективності».

Хоча дохід Meta скоротився за останній рік, дохід компанії у $32,2 млрд за останній квартал 2022 року все ще був трохи кращим, ніж очікувалося. Навіть при тому, що він знизився на 4% порівняно з минулим роком.

Під час розмови з аналітиками Цукерберг припустив, що Meta продовжить скорочувати, оскільки надає пріоритет ефективності. Генеральний директор також сказав, що генеративний ШІ буде пріоритетом для Meta у наступному році.

Meta також продовжує втрачати величезні суми грошей на своїх інвестиціях у метавсесвіт. Reality Labs, підрозділ, який курує проєкти віртуальної реальності, доповненої реальності та метавсесвіту, втратив $4,3 млрд у четвертому кварталі 2022 року та майже $14 млрд за весь рік. «Ми все ще очікуємо, що збитки Reality Labs за рік зростуть у 2023 році, — сказала фінансовий директор Meta Сьюзан Лі. — І ми збираємося продовжувати інвестувати у цю сферу, враховуючи значні довгострокові можливості, які ми бачимо».

Нагадаємо, що нещодавно Meta оголосила, що результативність реклами у Facebook та Instagram має покращитися. Система зменшення відхилень від Meta має зробити так, щоб задана цільова аудиторія збігалася з реальною.  

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta представила два нові види реклами в Instagram: як вони працюють

Руслан Сорока 35 хвилин тому

Runway невдовзі випустить нову версію нейромережі, яка генерує відео за текстовим запитом: що відомо?

Олександр Тартачний 22 березня 2023 14:45

Вийшов новий ChatGPT, Starlink надасть інтернет одразу на телефон, Meta вдруге масово звільняє людей. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 15 березня 2023 08:30

Meta вдруге звільнить понад 10 тисяч співробітників: що відомо?

Руслан Сорока 14 березня 2023 16:44

Meta хоче створити нову децентралізовану соцмережу

Катерина Колонович 10 березня 2023 13:10