Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

2-3 дні: в «Укренерго» сказали, коли повернуться до графіків відключення світла

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 грудня 2022 2 хвилин читання

Голова правління «Укренерго» розповів, скільки часу потрібно для повернення до графіків відключення електроенергії. Фахівцям потрібно 2-3 дні для відновлення потужності в енергосистемі. Але якщо не буде нових обстрілів.

Дефіцит потужності в енергосистемі потрібно знизити до такого рівня, коли можна буде кожні 4 години відключати одну з трьох груп споживачів. Усі користувачі у кожній області поділені обленерго та військово-цивільними адміністраціями на три черги. Для планового режиму потрібно почергово вимикати кожну з цих трьох черг, розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в інтерв'ю для «Радіо НВ».

«Ми зараз досить близькі до того, щоб привести дефіцит потужності до таких параметрів, коли зможемо повернутися до планових графіків. Думаю, нам потрібно ще 2-3 дні. Якщо не буде нових обстрілів, то, думаю, цього тижня ми вийдемо на планові графіки», — додав Кудрицький.

Нагадаємо, що після чергових масштабних ракетних обстрілів рф 5 грудня по всій Україні виникли проблеми з електроенергією. Енергетики застосовують аварійні відключення світла, графіки відключень електроенергії поки що не діють. Нестачу електрики також відчула сусідня Молдова.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ДТЕК у Києві взимку отримав 7,8 млн звернень через сайт

Кіра Іванова 4 квітня 2023 14:42

ДТЕК планує запустити вітроелектростанцію на Миколаївщині

Руслан Сорока 10 березня 2023 16:26

«Укренерго» відновило енергоживлення Запорізької АЕС

Руслан Сорока 9 березня 2023 16:21

Скільки росія витратила на ракетну атаку 9 березня

Єлизавета Гогілашвілі 9 березня 2023 14:01

ДТЕК збільшила виробництво електроенергії на сонячних електростанціях

Руслан Сорока 8 березня 2023 15:32