Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

15 проєктів диджиталізації культурної спадщини України стали учасниками акселератора HATA hub

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
18 червня 2024 3 хвилин читання

В акселераційній програмі HATA hub візьмуть участь проєкти з диджиталізації культурної спадщини України та поєднають відновлення культури та передові технології. Про це Speka повідомили представники HATA Hub.

Акселераційна програма об’єднала 15 проєктів, таких як Ukrainian Architectural Library, «Медіатека» Довженко-Центру, проєкт «Музейні боти». Проєкти поєднують в собі ідею збереження культурної спадщини і використання сучасних технологій – XR, ШI, Blockchain, Metaverse, LLM, Gamedev та інші.

Візуалізація одного з проєктів програми Візуалізація одного з проєктів програми

Що таке акселератор HATA Hub

Проєкти з відновлення з використанням технологій 3D та Web3 Проєкти з відновлення з використанням технологій 3D та Web3

Підписуйтеся на наші соцмережі

Ми віримо, що ця програма допоможе дати старт натхненним проектам, які мають великий потенціал для збереження та популяризації української культурної спадщини. Плануємо показати результати програми та прогрес проєктів вже на початку вересня
Анастасія Слепцова, відповідальна за стратегію та партнерства в Hata Hub

Акселераційна програма від HATA Hub — це інтенсивна освітня програма з практичною можливістю відпрацювати свою ідею на практиці. Публічний запуск акселератора відбувся 13 червня у форматі Heritage Tech Meetup. 

На заході були присутні троє експертів у збереженні культурної спадщини. Учасниками акселератора, зокрема, стали:

  • 1
    Греки України
  • 2
    3D Хортиця
  • 3
    Anamnesis
  • 4
    Метакультура
  • 5
    НОВАТРАДИЦІЯ
  • 6
    «Медіатека» Довженко-Центру

та інші. Платформа надає учасникам ресурси, знання та менторство у сфері диджиталізації культури, заохочує до якісного нетворкінгу та заохочує розвивати свої ідеї та перетворити їх на дієві інструменти для збереження й популяризації культурної спадщини. 

Як пройде акселераційна програма

Команди в рамках акселераційної програми HATA Hub пройдуть 6 навчальних модулів, менторство і презентують результати роботи на Demo Day у вересні. 15 учасників програми були відібрані програмним комітетом щорічного ідеатону Хататон 5.0: Спадщина. Стійкість. Інновації. Мета проєкту — поєднати інновації зі збереженням культур різних регіонів України.

Що відомо про HATA Hub?

Платформа надає учасникам ресурси, знання та менторство у сфері диджиталізації культури, заохочує до якісного нетворкінгу та заохочує розвивати свої ідеї та перетворити їх на дієві інструменти для збереження й популяризації культурної спадщини. 

Платформу HATA Hub реалізує ГО Civic.Space в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Тренди зелених технологій на 2025 рік

Федір Компанієць 10 січня 2025 09:10

Ринок кібербезпеки в Україні: зростання, виклики та інновації

Анна Сергієнко 8 січня 2025 15:05

German Bionic представила Apogee Ultra — найпотужніший ШІ-екзоскелет у світі

Павло Бартос 7 січня 2025 16:54

Чого чекати від ШІ у 2025 році: думки лідерів галузі

Анна Сергієнко 2 січня 2025 08:24

Як створити бренд у ніші spiritual, чи потрібна бізнесу астрологія та коли завершиться цей хаос. Інтерв’ю із засновниками стартапу OBRIO

Сергій Коноплицький 27 грудня 2024 12:12