Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

10 найзручніших застосунків для особистих фінансів. Рахуємо витрати на їжу, комуналку та донати

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
22 вересня 2022 5 хвилин читання

Потребу планувати особистий чи сімейний бюджет не скасовує навіть війна. Потрібно стежити  за тим, щоб вчасно сплачувати за послуги з енергопостачання, донатити на ЗСУ або на допомогу тим, хто постраждав від російської агресії, та не забути про підготовку до важкої зими, та так , щоб наприкінці місяця дебет зійшовся з кредитом. 

SPEKA обрала десять мобільних застосунків, які допоможуть без зайвого клопоту запамʼятати, скільки ви вже заплатили за світло, чи скинули запланований донат фонду та чи розумно розпланували всі свої доходи та витрати. 

Spendee

Застосунок дозволяє підключити банківські рахунки та відстежувати транзакції автоматично або ж вносити витрати вручну. Є функція використання декількох валют. Можна налаштувати загальний гаманець для сім'ї. А ще застосунок може повідомляти про необхідність сплатити рахунок.

Підключаємо банківські рахунки Підключаємо банківські рахунки

Де можна завантажити: iOS | Android

Money Manager

У застосунку можна зберігати дані про доходи та витрати, дивитися фінансову статистику за будь-який період. Програма дозволяє керувати бюджетами за категоріями, а також підключати банківські картки. Також тут є калькулятор та можливість встановити пароль для захисту особистих даних.

Керуємо бюджетом по категоріях Керуємо бюджетом по категоріях

Де можна завантажити: iOS | Android

Wallet

Програма дозволяє синхронізувати та автоматично оновлювати фінансову інформацію зі своїм банком. Функція доступна для більш ніж 4 тис. фінансових установ в усьому світі. Таким чином, можна стежити за витратами в реальному часі, вести спільні бюджети, планувати фінансові цілі, наприклад, купівлю автівки.

Стежимо за витратами в реальному часі Стежимо за витратами в реальному часі

Де можна завантажити: iOS | Android

Fast Budget

У застосунку є багато функцій: можна керувати щоденними витратами, використовувати кредитні картки, підключати різні валюти. Завдяки графікам можна дивитися рівень доходів та витрат. Також існує можливість планувати регулярні транзакції. Вся інформація дублюється у хмару.

Підключаємо різні валюти Підключаємо різні валюти

Де можна завантажити: iOS | Android

Monefy

В інтерфейсі є можливість стежити за витратами за категоріями, контролювати стан кредитів. Також людина може рахувати баланс на калькуляторі, а за потреби використовувати декілька валют. Застосунок зберігає дані у секреті, тому що підключений пароль.

Контролюємо стан кредитів Контролюємо стан кредитів

Де можна завантажити: iOS | Android

Money Lover

У застосунку можна підключити банківські рахунки та автоматично отримувати інформацію про транзакції. Також програма може прогнозувати майбутні витрати, враховуючи фінансову поведінку користувача. Це допоможе контролювати регулярні платежі, планувати виплати за кредитами та зберігати гроші на великі покупки.  

Прогнозуємо майбутні витрати Прогнозуємо майбутні витрати

Де можна завантажити: iOS | Android

AndroMoney

Застосунок пропонує щоденний облік грошей, зрозумілі графіки та управління категоріями витрат. Ще можна використовувати різні валюти, підключати пристрої та декілька облікових записів. Якщо треба захистити особисті дані, варто придумати надійний пароль та копіювати інформацію в Excel.

Використовуємо щоденний облік грошей Використовуємо щоденний облік грошей

Де можна завантажити: iOS | Android

Daily Expenses 3

Програма допоможе отримати фінансові звіти за різні періоди: один день, тиждень, раз на два тижні, місяць, рік. Також людина може класифікувати витрати за категоріями, змінювати або видаляти записи, запланувати кожну покупку окремо.

Слідкуємо за звітами щодня Слідкуємо за звітами щодня

Де можна завантажити: iOS | Android

Family Budget

У програмі можна планувати бюджет на місяць для себе або всієї сім'ї. Також є можливість встановити декілька валют та заповнити календар. Трекер можна використовувати без підключення до мережі, усі дані оновляться, коли з'явиться інтернет.

Використовуємо застосунок без підключення до інтернету Використовуємо застосунок без підключення до інтернету

Де можна завантажити: iOS | Android

Mobills

Людина може обрати у застосунку різні можливості: зберігати кредитні картки, отримувати звіти, організовувати витрати за категоріями, планувати регулярні транзакції заздалегідь. Особливо корисна функція — встановлення лімітів на шопінг та інші позиції. Також програма допоможе зберігати чеки, контролювати витрати  з геопозиції, імпортувати дані, використовуючи QR-коди.

Встановлюємо ліміти на шопінг Встановлюємо ліміти на шопінг

Де можна завантажити: iOS | Android

0
Прокоментувати
Інші матеріали

10 корисних застосунків для ментального здоров'я. Слухаємо музику, ведемо щоденник та спілкуємося з розумним чатботом

Христина Коновалова 30 вересня 2022 18:35

Скільки під час війни заробляють фрилансери: технічний переклад, наповнення сайтів, розроблення ігор. Дані Kabanchik.ua

Христина Коновалова 30 вересня 2022 09:55

З'явився новий застосунок для спілкування українців за кордоном — «Нумо Спільно»

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 20:15

В Україні з'явився застосунок для журналістів з вакансіями, проєктами та грантами

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 17:44

Український застосунок Impulse став №1 у світі за кількістю завантажень в App Store

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 12:45