Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

10 корисних застосунків для ментального здоров'я. Слухаємо музику, ведемо щоденник та спілкуємося з розумним чатботом

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
30 вересня 2022 4 хвилин читання

Під час війни українці часто перебувають у стресі, не можуть відновити ресурс і не знають, як далі планувати своє життя. Як же вийти з цієї складної ситуації? Стануть у пригоді  мобільні застосунки для ментального здоров'я. Вони допомагають відволіктися від неприємних думок, провести медитативні заняття, послухати розслаблювальну музику тощо.

Speka обрала десять мобільних застосунків, що допоможуть перемогти депресію людям різних професій, віку та способу життя.

Mindshift

Програма допоможе боротися з тривожністю та панікою. Людина може прослухати аудіозаписи, ставити цілі, вести журнал думок, спілкуватися у форумі. Якщо є потреба, існує функція експорту даних із застосунку, щоб користувач міг передати інформацію особистому психологу. 

Де можна завантажити: iOS | Android 

Balance

Оптимальна програма для фанатів медитації. Користувачі можуть щоденно проводити ексклюзивні заняття для релаксації. Для цього у застосунку треба ділитися своїм досвідом з медитації та очікуваннями від тренувань. Є велика добірка музики на різноманітний смак, що допоможе, наприклад, налагодити сон.       

Де можна завантажити: iOS | Android

Daylio

В інтерфейсі можна вести особистий щоденник настрою. Для цього людина має обирати, як вона почувається за п'ятибальною шкалою — від «жахливо» до «супер». Також варто зазначати, що було зроблено за день. Можна додавати фото. Після цього застосунок допоможе побачити статистику настрою за різний період — тиждень, місяць, рік. 

Де можна завантажити: iOS | Android

Intellect

Програма пропонує цікаві можливості для подолання прокрастинації, стресу, проблем у відносинах. Для цього користувач може використовувати трекер настрою, дізнаватися корисну інформацію з поведінкового здоров'я, вести особистий щоденник. Також є можливість поставити мету та відстежувати її досягнення. 

Де можна завантажити: iOS | Android

MindDoc

В інтерфейсі можна обрати багато функцій, щоб стабілізувати власне психічне здоров'я. Наприклад, можна відстежувати настрій у режимі реального часу. Також застосунок пропонує бібліотеку курсів та вправ із психології. Тож користувач зможе самостійно навчитися змінювати свою поведінку, щоб протистояти стресам, страху та іншим життєвим викликам.

Де можна завантажити: iOS | Android

Calm

Застосунок розроблений для сну та релаксації. Вдень людина може слухати розслаблювальну музику та медитувати. А вночі є можливість увімкнути спокійну казку та швидко заснути. Також варто спробувати дихальні практики, щоденні 10-хвилинні завдання від тренерів.  

Де можна завантажити: iOS | Android

Woebot 

Унікальна програма — розумний чатбот. Користувач може спілкуватися з Woebot у режимі 24/7. Бот завжди підтримає та надішле корисні поради, щоб людина впоралася зі стресом. Також він щоденно надсилає актуальну інформацію з психології. Woebot навіть уміє жартувати. 

Де можна завантажити: iOS | Android

Medito

Застосунок дозволить стати справжнім асом з питань медитації. Платформа пропонує курси різного рівня складності — для новачків та професіоналів. В інтерфейсі можна знайти спеціальні сеанси, які допоможуть, наприклад, краще засинати, зосереджуватися на роботі.   

Де можна завантажити: iOS | Android

BetterMe

Корисна програма з медитації для новачків. Людина може займатися по декілька хвилин щодня та вчитися глибоко дихати. Ці вправи із технік пранаяма. Це давня індійська практика з трьома фазами дихання: вдих, затримка та видих.  

Де можна завантажити: iOS | Android

Headspace

Застосунок дозволяє обрати різні режими для медитації. Наприклад, можна практикувати дихання на три хвилини. Цього достатньо, щоб розслабитися перед сном, подолати гнів після суперечки. Крім того, людина може обрати одну з 12 музичних станцій, щоб зосередитися на роботі. А якщо є натхнення зайнятися спортом, можна обрати курси з фітнесу та кардіотренувань.

Де можна завантажити: iOS | Android 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Героям слава»: у новій грі можна розблокувати синьо-жовтий дорожній слід від шин

Катерина Колонович 2 грудня 2022 14:40

В Україні створили чатбот психологічної допомоги «Друг»

Руслан Сорока 1 грудня 2022 18:07

Вчимося відпочивати. Топ-10 застосунків для спокійного сну

Христина Коновалова 18 листопада 2022 17:14

ФБР «вкрай стурбоване» роботою TikTok у США

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:32

Viber скорочує співробітників в офісах по всьому світу

Руслан Сорока 16 листопада 2022 20:08